Hoşgeldin!
KULLANICI GİRİŞİ
Bilgilerimi Hatırla

DAHA FAZLASI İÇİN KAYIT OL Panele üyelikler ücretsizdir. Takipçi, Beğeni, İzlenme ve Yorum gibi birçok ihtiyaçlarınızı link girerek tamamlayabilirsiniz!

Hesabınız Yok Mu? CelkanMedya'ya Katıl!

Üyelik Sorunlarınız için Canlı Destek'ten Bizlere Ulaşabilirsiniz!

FİYAT LİSTESİ

7/24 Bize Ulaşabileceğiniz İletişim Adreslerimiz!

CELKAN MEDYA SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

İnternetin yaygınlaşması ile beraber ortaya çıkan ve günümüzde neredeyse bütün toplumun kullandığı sosyal medyanın gücü azımsanmayacak kadar büyümüş durumdadır.. Sosyal medya artık sadece kişisel kullanım ve paylaşım platformu olmaktan çıkıp ürün ve hizmet pazarlama platformu olarak da kullanılmaktadır. İnsanlara sayfalar üzerinden ürünlerin tanıtılmasını ve iletişim kurarak verilen siparişler hakkında bir çok işletme tarafından aktif olarak kullanılıyor. Verilen reklamlar, satılan ürünler artık sosyal medyayı bir pazar haline getirmiştir. Bu pazara girmek isteyen bir çok kişide açtıkları yeni sayfalar ile piyasanın bir şekilde içine dahil olmaya çalışmaktadırlar. Kullanıcılara kaliteli ürün tanıtmak ne yazık ki takipçi çekmek için tek başına yeterli olamayabiliyor.. Kullanıcıların sayfanıza girer girmez ilk baktığı unsurlar ise takipçi sayınız ve gönderilerdeki etkileşim sayılarıdır. En kaliteli ürünler ile doldursanız da takipçi sayınızın az olması da sayfanızı ziyarete gelen potansiyel bir müşterinin de size güvenmeyip sizi takip etmeden yada sipariş vermeden sayfanızı terk etmeniz ile sonuçlanır. Güvenmezler..

Sosyal Medya Bayilik Paneli sayfalarınıza Takipçi, izlenme, beğeni yorum gibi kazandırabileceğiniz bir sistem olarak hizmet vermektedir. CelkanMedya olarak bir çok aktif kullanıcımıza sosyal medya kanallarında hizmet vermekteyiz. Tüm etkileşim ücretleri olarak piyasadaki bu kalitenin en uygun fiyatlarını belirleyen sistemimiz sizlere çok iyi hizmet verebilmek için her geçen gün çalışmalarını sürdürmektedir. Profillerinizin daha popüler ve daha kaliteli görünmesi için Türkiye'nin kaliteli ve ucuz CelkanMedya SMM Panel'e kayıt olarak ilk adımı atabilirsiniz. İnternette Öne Çıkmanız adına, Sizlere 5 Yıldır Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz. Sosyal Medya Yönetimi ve Facebook, Twitter, Instagram, Youtube gibi Sosyal Medya Platformları Olmak Üzere Birçok Platform İçin; Takipçi, Abone, Beğeni, İzlenme, Etkileşim Hizmetleri Sunmaktayız. Referanslarımıza Göz Atmak ve Daha Fazla Bilgi Almak İçin Sitemizi Ziyaret Ediniz.

WEB SİTEMİZDE NELER YAPABİLİRSİN?

INSTAGRAM Gönderilerinize Beğeni ...
INSTAGRAM Sayfanıza Takipçi ...
INSTAGRAM Hikayelerinize İzleme ...
INSTAGRAM Videolarınıza İzleme ...
FACEBOOK Sayfanıza Beğeni ...
FACEBOOK Durumunuza Beğeni ...
FACEBOOK Videolarınıza İzleme ...
YOUTUBE Sayfanıza Abone ...
YOUTUBE Videolarınıza İzleme ...
YOUTUBE Videolarınıza Beğeni ...
TWITTER Sayfanıza Takipçi ...
TWITTER Gönderilerinize Favori ...
WEB Sayfanıza Hit Çalışması